piątek

Aktualności

Drużyny młodzieżowe LKS Węgrowianki Węgrowo zwyciężają w...

• autor: admin, 2015-06-28 16:20
Drużyny młodzieżowe LKS Węgrowianki Węgrowo zwyciężają w III turnieju o Puchar W

W GOK Mały Rudnik odbył się III turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. W turnieju wystartowały 22 drużyny (7 w kategorii szkół podstawowych, 6 gimazjalnych i 9 ponadgimnazjalnych).

W najmłodszej kategorii zwyciężyli młodzicy Węgrowianki Węgrowo pokonując w grupie eliminacyjnej drużyny FC Banany 5-0, SP Nowa Wieś 1-0 i SP Mokre 2-1. W meczu finałowym pokonali LZS Rozgarty 1-0. Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Malinowski, który strzelił 6 bramek. Zespół grał w następującym składzie: Kacper Kraiński, Kamil Osiak (3), Kacper Narewski, Kacper Grzybek, Jakub Malinowski, Wojciech Malicki, Hubert Czapran, Zuzanna Jabłońska, Maja Wielgus, Cyprian Wielgus. Opiekunowie: Mariusz Mik i Sławomir Piłat

W kategorii szkół gimnazjalnych (rocznik 99 i młodsi) zwyciężyli juniorzy młodsi Węgrowianki Ruda pokonując Gimnazjum Piaski 5-1 i LZS Grom Wielkie Lniska 6-0. W meczu finałowym pokonali Komandosów Wałdowo Szlacheckie 1-0. Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Niebojewski (6 bramek), a bramkarzem Piotr Łakomy. Zespół grał w składzie: Piotr Łakomy, Filip Ferszka, Dominik Wielochowski (1), Wojciech Kluś, Adrian Molski (1), Armin Zieliński (4), Mariusz Kramp, Damian Niebojewski, Łukasz Kowalski i Filip Smeja. Opiekun - Sławomir Piłat.

Pozostali zawodnicy rocznika 98 i starsi występowali w 9 zespołach uczestniczących w rozgrywkach. Byli to: Marcin Sobolewski, Bartosz Kowalski, Jakub Wójcik, Bartosz Korytkowski, Arkadiusz Paszkiewicz, Paweł Malicki, Adam Eichberger, Michał Leśniewski.